Оқытушылар құрамы

Оқытушылар құрамы

Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжінде  жоғары маманды педагогикалық ұжым және студенттерді дайындау мен тәрбиелеу бойынша жүйелі түрде жұмыстар жүргізіледі.

2020-2021 оқу жылында колледжде 71 оқытушы қызмет атқарады, оның ішінде 4 - «Үздік жұмыскерлер», «Ы.Алтынсарин» медаліне ие -5, магистранттар - 6

Оқытушылардың сапалық құрамы

Жылдар

бойынша

Барлығы

Санаты бойынша

жоғары

бірінші

екінші

санаты жоқ

2018-2019

65

17

10

13

25

2019-2020

65

19

8

5

33

2020-2021

71

19

8

5

39

 

Жыл сайын колледждің ұжымы  жаңартылып , жас мамандармен толықтырылады.

Жылдар бойынша

Келгендер жиынтығы

Оның ішінде жас оқытушылар

0-1 жыл өтілі

1-3 жыл өтілі

3-5 жыл өтілі

5 және одан көп жыл өтілі

2018-2019

6

5

1

 

 

2019-2020

7

5

1

1

 

2020-2021

8

6

1

1

 

 

Педагогикалық ұжымның жас шамасы құрамы

Жылдар бойынша

Барлығы

Жас ерекшелігі бойынша

25 жасқа дейін

25-34 жасқа дейін

35-44 жасқа дейін

45-54 жасқа дейін

55-64 жасқа дейін

2018-2019

65

7

14

14

17

13

2019-2020

65

8

15

11

20

11

2020-2021

71

10

12

18

19

12

 

 

 

 

 

 

 

 

2020-2021 оқу жылына Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжінің оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлерінің тізімі

Аты-жөні

Лауазымы

Санаты

 

Қайырбаев Өтеген Тілегенұлы

басшы

жоғары

 

Абошева Қарылғаш Хамитқызы

басшының өндірістік оқу жұмыстары жөніндегі орынбасары

Жоғары

 

Нурханова Мира Мергеновна

басшының оқу- тәрбие жұмыстары жөніндегі орынбасары

жоғары

 

Каримова Алмагул Каримовна

басшының оқу-ісі жұмыстары жөніндегі орынбасары

жоғары

 

Сәрсенбаева Бақыт Бекейқызы

басшының оқу әдістемелік жұмыстары жөніндегі орынбасары

жоғары

 

Кабдуллина Айнат

бөлім меңгеруші

санаты жоқ

 

Маштыкова Сайра

бөлім меңгеруші

бірінші

 

Матаев Тельман Камидоллаевич

әдіскер

Жоғары

 

Тогжанова Жибек Жуматаевна

педагог-психолог

бірінші

 

Турдалиева Зульфия Женисовна

өндірістік оқыту шебері

бірінші

 

Жарылгасова Айымгуль Нурадиновна

өндірістік оқыту шебері

жоғары

 

Абдуллаева Алтынгуль Жилкибаевна

өндірістік оқыту шебері

жоғары

 

Кошкинбаева Диана Юрьевна

өндірістік оқыту шебері

екінші

 

Куспанова Асель Мейрамқызы

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Токпакова Валентина Сыздыковна

өндірістік оқыту шебері

екінші

 

Казиева Акпанар Мухитовна

өндірістік оқыту шебері

жоғары

 

Исмурзина Зейнеп Бакдолетовна

өндірістік оқыту шебері

жоғары

 

Омаркулова Роза Ағатайқызы

өндірістік оқыту шебері

жоғары

 

Жандосқызы Нұргүл

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Нсанбаева Жанна Кенесовна

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Давлетниязова Инкарим Бокенбайқызы

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Ажинияз Жаңылсын Жаңбырбайқызы

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Бердибекова Даметкен Теңизбайқызы

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Харесова Луиза Аскаровна

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Каршыгаева Кулаш Нургалиевна

өндірістік оқыту шебері

бірінші

 

Жайғоныс Султан Өмірзақұлы

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Турдалиев Нариман Женисович

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Оразова Динара Реймовна

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Сатова Молдир Магзамбаевна

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Куанышева Жанат

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Кайрмагамбетова Ақдана Сатыевна

тәжірибе сабақтарына жетекші

санаты жоқ

 

Умбетова Раушан Орусбаевна

тәжірибе сабақтарына жетекші

санаты жоқ

 

Агзамова Сая Ерсайыновна

тәжірибе сабақтарына жетекші

жоғары

 

Зинелғабитова Альбина Абайқызы

дене тәрбиесі пәні оқытушысы

санаты жоқ

 

Бекбулатов Амангали Кушербаевич

дене тәрбиесі пәні оқытушысы

бірінші

 

Хайруллин Рыскул Орынбасарович

дене тәрбиесі пәні оқытушысы

санаты жоқ

 

Ертлевова Фирюза Марсель

дене тәрбиесі пәні оқытушысы

санаты жоқ

 

Ертлевов Мирадж Марсель

дене тәрбиесі пәні оқытушысы

санаты жоқ

 

Умирханова Гульнара Балгынгалиевна

дене тәрбиесі пәні оқытушысы

жоғары

 

Шарланова Айгерім

дене тәрбиесі пәні оқытушысы

санаты жоқ

 

Ердешев Абдрахман Дюсенович

АӘД пәні оқытушысы

жоғары

 

Рзаева Райса Джеткизгеновна

орыс тілі және әдебиеті пәні оқытушысы

жоғары

 

Нарембаева Айсауле Жаугаштиевна

орыс тілі және әдебиеті пәні оқытушысы

санаты жоқ

 

Кужаниязова Бибигуль Багитжановна

орыс тілі және әдебиеті пәні оқытушысы

санаты жоқ

 

Ердешева Жанат Абдрахмановна

ағылшын пәні оқытушысы

екінші

 

Нуржанова Гульсим Оразалыевна

ағылшын пәні оқытушысы

екінші

 

Тугерова Калияш Бердибаевна

ағылшын пәні оқытушысы

санаты жоқ

 

Курсакбаева Адемы Бекеновна

қазақ тілі және әдебиеті пәні оқытушысы

бірінші

 

Мендеева Санімгүл Амантаевна

қазақ тілі және әдебиеті пәні оқытушысы

бірінші

 

Әбдірешова Гүлім Закарияқызы

қазақ тілі және әдебиеті пәні оқытушысы

санаты жоқ

 

Тажигалиева Райхан Турганбаевна

тарих пәні оқытушысы

жоғары

 

Горбуль Светлана Николаевна

тарих пәні оқытушысы

санаты жоқ

 

Рапих Айсана Тлегенқызы

өзін-өзі тану оқытушысы

санаты жоқ

 

Турашева Жанар Исламбековна

экономика

санаты жоқ

 

Умбеталиева Гулбарам

математика пәні оқытушысы

жоғары

 

Исакова Гульнар Хакимовна

математика пәні оқытушысы

санаты жоқ

 

Жумабаева Жанар Кошкарбаевна

физика пәні оқытушысы

жоғары

 

Кенжеханова Ардак Мырзахбаровна

химия пәні оқытушысы

санаты жоқ

 

Байесеснова Гүлнар Мүсірқызы

биология пәні оқытушы

бірінші

 

Нұрқуат Саягул Қуанышқызы

география пәні оқытушысы

санаты жоқ

 

Бажикова Бақтыгул Онгалиевна

арнайы пәндер оқытушысы

жоғары

 

Довлетова Меруерт Копжасаровна

арнайы пәндер оқытушысы

санаты жоқ

 

Смородинова Галина Ивановна

арнайы пәндер оқытушысы

санаты жоқ

 

Нәдірханова Дана Таубайқызы

арнайы пәндер оқытушысы

санаты жоқ

 

Иманбетова Айжан Ануарбековна

арнайы пәндер оқытушысы

санаты жоқ

 

Каргамбаева Жулдузай Бердисайымовна

арнайы пәндер оқытушысы

екінші

 

Қосбаева Айдана Темірғалиқызы

арнайы пәндер оқытушысы

санаты жоқ

 

Куандыкова Айжан Рамазановна

арнайы пәндер оқытушысы

санаты жоқ

 

Сундетова Меруерт Нурбековна

арнайы пәндер оқытушысы

санаты жоқ

 

Исходжаева Анара Халдыбаевна

арнайы пәндер оқытушысы

санаты жоқ

 

Бесимбаева Гульнара Еламановна

арнайы пәндер оқытушысы

санаты жоқ

 

2019-2020 о.ж. біліктілік арттыру курстарынан өткендер

р/с

Аты-жөні

Лауазымы

Курстан өткен уақыты

Курс тақырыбы

Мерзімі

Сертификат №

Өткен жері

 

Ердешева Жанат Абдрахмановна

ағылшын тілі пәні оқытушысы

Successfully achieved all the criteria for the English for Success STEM Core Team Level 3 Award, including developing a complete Active Learning Unit; and piloting and evaluating the unit (60 hours)

16.11.2019ж.

без номера

BRITISH COUNCIL

 

Ердешева Жанат Абдрахмановна

ағылшын тілі пәні оқытушысы

Successfully achieved all the criteria for the English for Success STEM Core Team Level 4 Award, including developing a complete 5E Learning Model Unit; and piloting and evaluating the unit (60 hours)

16.11.2019ж.

без номера

BRITISH COUNCIL

 

Нуржанова Гульсим Оразалыевна

ағылшын тілі пәні оқытушысы

Successfully achieved all the criteria for the English for Success STEM Core Team Level 3 Award, including developing a complete Active Learning Unit; and piloting and evaluating the unit (60 hours)

16.11.2019ж.

без номера

BRITISH COUNCIL

 

Тогжанова Жибек Жуматаевна

педагог-психолог

Критериальное оценивание как фактор развития функциональной грамотности учащихся на уроках русского языка и литературы в условиях обновления содержания образования

09-13.12.2019ж.

№0311060

Өрлеу

 

Тажигалиева Райхан Турганбаевна

тарих пәні оқытушысы

Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін жаңарту жағдайындағы жалпы білім беретін пән оқытушыларының кәсіби құзыреттілігі

03-14.12.2019ж

№0310991

Өрлеу

 

Курсакбаева Адемы Бекеновна

қазақ тілі пәні оқытушысы

Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін жаңарту жағдайындағы жалпы білім беретін пән оқытушыларының кәсіби құзыреттілігі

03-14.12.2019ж

№0310982

Өрлеу

 

Мыштыкова Сайра Исламбековна

бөлім меңгеруші

Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін жаңарту жағдайындағы жалпы білім беретін пән оқытушыларының кәсіби құзыреттілігі

03-14.12.2019ж.

№0310985

Өрлеу

 

Бажикова Бақтыгул Онгалиевна

арнайы пәндер оқытушысы

Инклюзивті және арнайы білім беру жағдайында ерекше білім берілуіне қажеттілігі бар балаларды оқыту және тәрбиелеудің заманауи тәсілдері

14.02.2020ж.

№001520

"Самғау" Қазақстан педагогтарының біліктілігін арттыру және қайта даярлау республикалық орталығы ЖШС

 

Токпакова Валентина Сыздыковна

ӨОШ

Инклюзивті және арнайы білім беру жағдайында ерекше білім берілуіне қажеттілігі бар балаларды оқыту және тәрбиелеудің заманауи тәсілдері

14.02.2020ж.

№001521

"Самғау" Қазақстан педагогтарының біліктілігін арттыру және қайта даярлау республикалық орталығы ЖШС

 

Каримова Алмагул Каримовна

басшының ОІЖ орынбасары

ТжК, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы қашықтықтан оқыту: контентін құрудан бастап оқу процесін ұйымдастыруға дейін

28.05.2020ж.

№06394

Талап коммерциялық емемс АҚ

 

Каримова Алмагул Каримовна

басшының ОІЖ орынбасары

Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру

01.06.2020ж.

№06959

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Кабдуллина Айнат

басшының АТЖ орынбасары

Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру

01.06.2020ж.

№08427

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Кубесинова Дарига Абыловна

арнайы пәндер оқытушысы

Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру

01.06.2020ж.

№08430

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Қайырбаев Өтеген Тілегенұлы

басшы

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын
ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12625

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Абошева Қарылғаш Хамитқызы

басшының ӨОЖ орынбасары

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын
ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12616

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Тогжанова Жибек Жуматаевна

педагог-психолог

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12621

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Турдалиева Зульфия Женисовна

ӨОШ

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12637

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Жарылгасова Айымгуль Нурадиновна

ӨОШ

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12623

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Тажигалиева Райхан Турганбаевна

тарих пәні оқытушысы

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12635

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Мендеева Санімгүл Амантаевна

қазақ тілі пәні оқытушысы

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12630

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Рзаева Райса Джеткизгеновна

орыс тілі мен әдебиеті пәні оқытушы

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12620

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Казиева Акпанар Мухитовна

ӨОШ

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12639

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Курсакбаева Адемы Бекеновна

қазақ тілі пәні оқытушысы

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12629

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Сундетова Меруерт Нурбековна

арнайы пәндер оқытушысы

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12634

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Жандосқызы Нұргүл

ӨОШ

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12619

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Нсанбаева Жанна Кенесовна

ӨОШ

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12624

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Мыштыкова Сайра Исламбековна

бөлім меңгеруші

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12618

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Косбаева Айдана

арнайы пәндер оқытушысы

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12641

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Бердибекова Даметкен

ӨОШ

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12640

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Каргамбаева Жулдузай

арнайы пәндер оқытушысы

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12627

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Сатова Молдир Магзамбаевна

ӨОШ

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12617

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Хайруллин Рыскул

дене тәрбиесі пәні оқытушысы

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12638

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Харесова Луиза Аскаровна

ӨОШ

«Қашықтықтан оқыту жағдайында студенттердің өзіндік жұмысын ұйымдастыру»

19.06.2020 ж.

№12622

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Каримова Алмагул Каримовна

басшының ОІЖ орынбасары

Педагогтердің -құзыреттілігін дамыту және жетілдіру

16.08.2020ж.

№09680

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Ердешева Жанат Абдрахмановна

ағылшын тілі пәні оқытушысы

Педагогтердің IT-құзыреттіліктерін дамыту және жетілдіру

21.08.2020ж.

№12710

Талап коммерциялық емес АҚ

 

Ердешев Абдрахман Дюсенович

АӘД оқытушысы

Педагогтердің IT-құзыреттіліктерін дамыту және жетілдіру

22.08.2020ж.

№12728

Талап коммерциялық емес АҚ

 

 

2019-2020ж. өндірістік алаңында тағылымдамадан өткен оқытушылар мен ӨОШ тізімі

ТАӘ

Еңбек өтілі

Мамандығы

Өткен жері

Өткен уақыты

Лауазымы

Сағат саны

 

Харесова Луиза Аскаровна

2 жыл

Технология и организация производства продукции предприятий питания

«Perfect Relax»

10-22.02.2020

ӨОШ

72

 

Жалиев Сембек Балапашович

20 жыл

Эксплуатация линейных сооружений, электросвязи и проводного вещания

АО «Казахтелеком»

17-27.02.2020

ӨОШ

72

 

Омаркулова Роза Агатаевна

23 жыл

Эксплуатация линейных сооружений, электросвязи и проводного вещания

ТОО «АктауЭлектроСервис»

17-29.02.2020

ӨОШ

72

 

Куспанова Асель Мейрамовна

8 жыл

Эксплуатация линейных сооружений, электросвязи и проводного вещания

АО «Казахтелеком»

30.03-11.04.2020

ӨОШ

72

 

Нсанбаева Жанна Кенесовна

8 жыл

Швейное производство

ИП Таменова

27.01-09.02.2020

ӨОШ

72

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019-2020 оқу жылында аттестаттаудан өткен оқытушылар тізімі

р/с

Аты-жөні

Оқытатын пәні

Өзінде бар санаты

алған жылы

Өтінішіне сәйкес қажетті санаты

         

1

Каримова Алмагул Каримовна

тарих

жоғары, тарих

2015

 

жоғары біліктілік санатын растауға 

2

Каримова Алмагул Каримовна

ақпараттық жүйе

екінші, ақпараттық жүйе

2015

Бірінші біліктілік санатын алуға

3

Жарылгасова Айымгуль Нурадиновна

 

жоғары, өндірістік оқыту шебері

2015

жоғары біліктілік санатын растауға

4

Амирбекова Ханзада Сейткасымовна

химия

Бірінші, химия және биология

2015

бірінші біліктілік санатын растауға

5

Бажикова Бақтыгул Онгалиевна

тағам дайындау технологиясы

жоғары, арнайы пәндер

2015

 

жоғары біліктілік санатын растауға 

6

Қайрмағамбетова Ақдана Сатыевна

информатика, ақпаратты қорғау және ақпараттық қауіпсіздік

бірінші, арнайы пәндер

2015

бірінші біліктілік санатын растауға

7

Токпакова Валентина Сыздыковна

 

санаты жоқ

 

екінші біліктілік санатын алуға

8

Сәрсенбаева Бақыт Бекейқызы

экономика

санаты жоқ

 

екінші біліктілік санатын алуға

9

Сатова Молдир Магзамбаевна

информатика

санаты жоқ

 

екінші біліктілік санатын алуға

10

Кубесинова Дарига Абыловна

 

екінші

2015

Екінші біліктілік санатын растауға

 

 

 

 

 

 

 

2020-2021 оқу жылында аттестаттауға өтініш берген оқытушылар тізімі

р/с

Аты-жөні

Оқытатын пәні

Өзінде бар санаты

алған жылы

Өтінішіне сәйкес қажетті санаты

 

Маштыкова Сайра Исламбековна

информатика, жоғары математиканың негіздері

бірінші, информатика

2016

Жоғары біліктілік санатын алуға

 

Мендеева Санімгүл Амантаевна

қазақ тілі мен әдебиеті

бірінші, қазақ тілі мен әдебиеті

2016

Жоғары біліктілік санатын алуға

 

Куспанова Асель Мейрамқызы

арнайы пәндер

бірінші, арнайы пәндер

2016

Жоғары біліктілік санатын алуға

 

Ердешева Жанат Абдрахмановна

ағылшын тілі

екінші, ағылшын

2016

Бірінші біліктілік санатын алуға

 

Нуржанова Гульсим Оразалыевна

ағылшын тілі

екінші, ағылшын

2016

Бірінші біліктілік санатын алуға

 

Мырзаева Гулзамира Алламбергеновна

қоғамтану,
мәдениеттану

екінші, тарих

2016

Бірінші біліктілік санатын алуға

 

Куспанова Асель Мейрамқызы

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Екінші біліктілік санатын алуға

 

Жандосқызы Нұргүл

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Екінші біліктілік санатын алуға

 

Нсанбаева Жанна Кенесовна

өндірістік оқыту шебері

санаты жоқ

 

Екінші біліктілік санатын алуға

 

 

Онлайн кім

Қазір 59 қонақ және Бірде бір тіркелген қолданушы жоқ сайтта отыр